Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Yasin Obuz son konseyde adını yazan bazı arkadaşlarına sitem etti. Yasin, “Hareketlerinize dikkat etin. Ben istemediğim sürece beni kimse buradan gönderemez. Eve gidersiniz hiç haberiniz olmaz. Bazı şeyler göründüğü gibi değil. Damla Can’a arkadaş dedik, sırtımızdan takır takır bıçaklamaya başladı. Hele zaten Berna’ya diyecek lafım yok. O da ayrı bir muamma” ifadelerini kullandı.

Murat Ceylan düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu. Yarışmacılar tek tek yanıtladı.

‘BENİM İÇİN HİÇBİR SURVIVOR KOLAY OLMADI’

Batuhan Karacakaya, “Arkadaşlarıma kazasız, belasız bir düello diliyorum. Burada 4 tane gerçekten, seyirci olsam zevk duyacağım 4 kişilik bir düello var. Özgür abi ile eşim. Bir kere daha eşleşmiştik. Yensem de yenilsem de Özgür abiyle oynamak bana güç veriyor. Benim için hiçbir Survivor kolay olmadı zaten. 2021 gerçekten ilk tanıdığım Survivor’dı zor geçmişti benim için. 2022 aynı şekilde sporcu olmamama rağmen All Star yarışmacılarıyla başa baş gelmeye çalışıyordum ve bir şekilde başardığımı da düşünüyorum. Bu sene de gelir gelmez bu düelloları çabuk tattığımı düşünüyorum. Bu senenin stratejisi olarak diğer arkadaşlarıma da söylüyorum. Bence düelloya en az giren kazanacak. Yıldız gibi kaymakta var. Ne olacağı belli olmaz. Buranın ortamı bir farklı. İnşallah kendimi bir şekilde kurtarabilirim” dedi.

‘KISMETE İNAN BİRİYİM’

Özgür Tetik, “Öncelikle üç tane kardeşimle mücadele vereceğim. Hepsini seviyorum, saygı duyuyorum. İyi yarışmacılar. Düellolar bende hiçbir zaman stres yaratmıyor. Çünkü nasıl Survivor’da açlık ve özlem var, bu seneki bir zorlukta düello. Hem emeğe hem kısmete inanan biriyim. Buraya geliyorum kısmetimde ne varsa da onu cebime koyup gidiyorum. Galibiyete de mağlubiyete de eşit oranda bakan bir insanım. Tek temennim dördümüz için bugün sakatlık olmasın.” ifadelerini kullandı.

‘SON İKİ DÜELLODUR ÇOK RAHATIM’

Yaman,”Burada kendimi daha özgür, sorumluluğun kendime ait olduğunu hissediyorum o yüzden farklıyım burada. Takımdaki olan performansım da bir iniyor bir çıkıyor. Orada ne yaptığım belli değil, bende bilmiyorum. Son iki düellodur çok rahatım. Bu 5 oldu. Gün geçtikçe, çok zorlanıyor sadece. Rakiplerime bakıyorum, hakikaten çok zor. Hepsine saygı duyuyorum” dedi.

‘KANIMIN SON DAMLASINA KADAR SAVAŞMAYA GELDİM’

Yunus Emre, “Öncelikle bütün arkaşlarıma başarılar diliyorum. Çok keyifli bir düello olacağına eminim. Sabırsızım. Bir an önce başlamasını istiyorum. Buraya terimin, kanımın son damlasına kadar savaşmaya geldim. Çok uzatmak istemiyorum bir an önce başlayacağım.” ifadelerini kullandı.

ADAYA VEDA EDEN YARIŞMACI YAMAN KELEŞ

Düellonun ilk turunda Özgür Tetik, Batuhan Karacakaya’ya karşı 5-3 galip geldi. Yunus Emre Özden de, Yaman Keleş’, 5-1 yendi. Düellonun final turunda Batuhan’a 5-3 mağlup olan Yaman adaya veda etti.

YAMAN’IN SON SÖZLERİ

Yaman, “Yıllardır Survivor’ı izliyorum. Burada izlediğim çok büyük isimler var. Bu isimlerle hayal ederek ben buraya gelmeye başladım. Survivor olmadan All Star oldum. Çok seviyorum hepiniz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x