Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile görev yerleri değişen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda yemeği düzenledi. Programda, vali yardımcıları ve kaymakamların Afyonkarahisar’da yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür edildi ve yeni görev yerlerinde başarılar dileyen Vali Yiğitbaşı, birlikte çalıştıkları yöneticilerin ve görevlilerin özverili çalışmalarından memnuniyetini dile getirdi.