Yeşilçam’ın Ünlü Yıldızı Sibel Turnagöl’ün Yeni Mesleğini Görenler Şok Oldu

Yeşilçam’ın güzel oyuncusu ve ‘Mankenler Kraliçesi’ seçilen Sibel Turnagöl gözlerden uzak yaşamaya karar verdiği hayatında yeni mesleği ile görenleri şaşırttı.

55 yaşındaki eski Yeşilçam yıldızının yeni mesleğini görenler şaşırdı. Sibel Turnagöl, 16 yaşında katıldığı bir güzellik yarışmasında “Mankenler Kraliçesi” seçilmişti.

Mankenliğin ardından oyunculuğa başlayan Turnagöl, oyunculuk kariyerine Kadir İnanır ile birlikte rol aldığı Sen Türkülerini Söyle filmi ile başlamıştı.

Kerem Alışık ile yaşadığı aşkla çok konuşulan ünlü isim, Kerem Alışık’tan boşandıktan sonra 2012 yılında Mehmet Çelik ile evlendi. Bu evlilikten sonra hayatını gözlerden uzak yaşamaya karar verdi.

Şişli’de bir moda evi işlettiği bilinen ünlü isim, yeni mesleğiyle gündeme geldi.

Ünlü isim, “Maslak Sofra” adında bir restoran açtı. Bu restoran, Maslak’ta bulunan Oto Sanayi Sitesi’nde yer alıyor. Patronu olduğu bu restorandaki çalışma şekli ile görenleri şaşırtıyor.

Turnagöl, bu restoranda her işe koşuyor. Kimi zaman ocağın başına geçip yemek pişiriyor, kimi zaman da siparişleri alıp servis yapıyor, masaları topluyor ve siliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x