Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition hakkında gelen bilgiler kafa karıştırdı

Xiaomi’nin son teknoloji harikası, Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm, geçtiğimiz hafta standart Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro modelleriyle birlikte tanıtıldı. Ancak bu özel sürümün diğer iki modelden farklı olarak henüz açık satışa sunulmamış olması, teknoloji meraklıları arasında bazı kafa karışıklıklarına yol açtı. Neyse ki, bugün bir Xiaomi yetkilisi bu konuda bir açıklama yaptı ve merak edilen sorulara yanıt verdi.

Xiaomi’nin kullanıcı işletim yöneticisi, popüler sosyal medya platformu Weibo üzerinden yaptığı açıklamada Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm’ün mevcut üretim durumu hakkında bazı bilgiler verdi. Yöneticinin açıklamalarına göre bu özel modelin şu anki üretim verimliliği oldukça düşük. Bu nedenle ilk parti üretimde sadece sınırlı sayıda cihaz kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ancak bu durumun geçici olduğunu belirten yönetici, üretim kapasitesinin artmasıyla cihazın stoklara yeniden ekleneceğini ve ilerleyen dönemlerde daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşacağını ifade etti.

Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition hakkında gelen bilgiler kafa karıştırdı

Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm‘ü almak isteyenlerin biraz daha sabırlı olmaları gerektiğini belirten yetkili, F-kodları olan kullanıcıların telefonu önceden sipariş edebileceklerini, ancak bu durumda bile cihazın teslimat süresinin yaklaşık yarım ay olacağını belirtti.

Bu özel sürüm, fiyatı 6.499 ¥ (yaklaşık 890$) olarak belirlendi. Cihaz, 16GB RAM ve 1TB depolama alanıyla birlikte gelirken, teknik özellikleri standart Xiaomi 14 Pro ile aynı. Ancak bu özel versiyonda, orta kısımda titanyum alaşım çerçeve, ön ve arka tarafta Xiaomi Dragon Kristal Cam koruma, titanyum gri renk seçeneği ve kamera adasında turuncu renk detayı gibi premium özellikler bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x